Parfém Lancome La Vie Est Belle Soleil Cristal – EDP 100 ml

  • Parfém Lancome La Vie Est Belle Soleil Cristal – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Lancome La Vie Est Belle Soleil Cristal – EDP 100 ml

Objevte nový přírůstek do rodiny vůní La Vie Est Belle , novou vůni parfémů Lancôme: Soleil Cristal , sluneční vůně se srdcem bílých květů. Štěstí je více než pocit, je to aura světla, která vyzařuje kolem vás. Parfémovaná voda La vie est belle Soleil Cristal vás zve k osvětlení světa štěstí a proměnění obyčejného ve výjimečné okamžiky. Představuje nejjasnější aspekt štěstí v linii vůně.La vie est belle Soleil Cristal je nová sluneční závislost, která září teplým květinovým srdcem. Nová parfémovaná voda se skládá z jasných vrchních tónů mandarinky, srdce bílých květů a opálené vanilkové stezky v kombinaci s pačuli.Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, růžový pepř, bergamot

Srdce

ylang-ylang, duhovka, pomerančový květ, jasmín

Základ

kokos, vanilka, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Lancome La Vie Est Belle Soleil Cristal – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Lancome La Vie Est Belle Soleil Cristal – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Lancome La Vie Est Belle Soleil Cristal – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Lancome. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Lancome

Pokud chcete koupit originální parfém Lancome online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Lancome La Vie Est Belle Soleil Cristal – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář