Parfém Lanvin A Girl In Capri – EDT 30 ml

  • Parfém Lanvin A Girl In Capri – EDT 30 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Lanvin A Girl In Capri – EDT 30 ml

A Girl In Capri je citrusově-aromatická vůně pro moderní ženy. A Girl In Capri od Lanvina inspiruje jasný a slunečný pocit okouzlujícími citrusovými akordy věnovanými síle mladistvého ducha. Ztělesňuje vůni slunce, dovolené, dobré nálady a mladí. Je svěží, něžná a sladká. Je vhodná ke každodennímu nošení.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

citrón, bergamot

Srdce

mořské tóny, grapefruitový květ

Základ

dřevo, pižmo, jantar

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Lanvin A Girl In Capri – EDT 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Lanvin A Girl In Capri – EDT 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Lanvin A Girl In Capri – EDT 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Lanvin. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Lanvin

Pokud chcete koupit originální parfém Lanvin online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Lanvin A Girl In Capri – EDT 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář