Parfém L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence – EDP 100 ml

  • Parfém L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Květinová – Niche parfémy),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence – EDP 100 ml

Bucoliques de Provence je vůně pro muže i ženy. Kompozici tvoří nádherná levandule, iris a kůže. Za stvořením této vůně je Fabrice Pellegrin. Jeho bohatá směs květinových akordů se dobře nosí během aktivních jarních a letních dnů.
Na trh byla uvedena v roce 2016.

Složení parfému

Hlava

iris, levandule, kůže

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém L´Artisan Parfumeur. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy L´Artisan Parfumeur

Pokud chcete koupit originální parfém L´Artisan Parfumeur online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář