Parfém Liu.Jo Liu Jo Milano – EDP 30 ml

  • Parfém Liu.Jo Liu Jo Milano – EDP 30 ml,
  • vůně pro ženy (Italské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Liu.Jo Liu Jo Milano – EDP 30 ml

Orientální vůně Liu Jo Milano je jiskřivá šťavnatou mandarinkou jako pocta sebevědomé a výbušné ženskosti žen Liu Jo. Srdcem vůně je zajímavý pomerančový květ elektrizovaný radostnou a slavnostní lískooříškovou dohodou. Smyslnost je oslavována přidáním okouzlující vanilky a harmonické fazole tonky, zahalené sofistikovaným vetiverem a nádechem pačuli.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

mandle, pomeranč, mandarinka

Srdce

pomerančový květ, lískový oříšek, kakao

Základ

vetiver, fazole tonka, vanilka, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Liu.Jo Liu Jo Milano – EDP 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Liu.Jo Liu Jo Milano – EDP 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Liu.Jo Liu Jo Milano – EDP 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Liu.Jo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Liu.Jo

Pokud chcete koupit originální parfém Liu.Jo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Liu.Jo Liu Jo Milano – EDP 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář