Parfém M. Micallef Akowa – EDP 100 ml

  • Parfém M. Micallef Akowa – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému M. Micallef Akowa – EDP 100 ml

Akowa je jméno afrického kmene, strážce tajemství a záhad předávaných z generace na generaci mezi nejbližšími členy. Akowa je vůně vytvořená z nové tajné přísady, kterou objevil Geoffrey Nejman, pro náročné muže, kteří rozhodují o svém osudu s odhodláním. Originální a tajné manželství pomerančového květu, bergamotu a kakaa, zakončené poznámkami vetiveru.

Složení parfému

Hlava

vetiver, kakao, pižmo, pomerančový květ, bergamot, jantar

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému M. Micallef Akowa – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem M. Micallef Akowa – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem M. Micallef Akowa – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém M. Micallef. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy M. Micallef

Pokud chcete koupit originální parfém M. Micallef online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém M. Micallef Akowa – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář