Parfém M. Micallef Aoud – EDP 100 ml

  • Parfém M. Micallef Aoud – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému M. Micallef Aoud – EDP 100 ml

Aoud z Exclusifs kolekce je luxusní dřevitě-kořeněná vůně pro muže. V úvodu ucítíte nezaměnitelné akordy růže. Srdce obsahuje aromatický šafrán, muškátový oříšek, santalové dřevo, skořici a agarové dřevo (oud). Kompozici uzavírá pačuli a sladký med. 
Na trh byla uvedena v roce 2003.

Složení parfému

Hlava

růže

Srdce

šafrán, muškátový oříšek, santalové dřevo, skořice, agarové dřevo (oud)

Základ

pačuli, med

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému M. Micallef Aoud – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem M. Micallef Aoud – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem M. Micallef Aoud – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém M. Micallef. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy M. Micallef

Pokud chcete koupit originální parfém M. Micallef online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém M. Micallef Aoud – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář