Parfém M. Micallef Black Ananda – EDP 30 ml

  • Parfém M. Micallef Black Ananda – EDP 30 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému M. Micallef Black Ananda – EDP 30 ml

Black Ananda z kolekce Ananda je luxusní květinová vůně pro ženy. V úvodu ucítíte tóny švestky, citronu a hořkého pomeranče. Čistě květinové srdce tvoří jasmín, esence z květů hořkého pomeranče (neroli), ylang-ylang a tuberóza. Kompozici uzavírá kombinace pudrových akordů, pryskyřice benzoin, sladké vanilky a bílého pižma.
Na trh byla uvedena v roce 2011.

Složení parfému

Hlava

amalfský citron, hořký pomeranč, švestka

Srdce

jasmín, neroli, ylang-ylang, tuberóza

Základ

pudrové akordy, benzoin, vanilka, bílé pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému M. Micallef Black Ananda – EDP 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem M. Micallef Black Ananda – EDP 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem M. Micallef Black Ananda – EDP 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém M. Micallef. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy M. Micallef

Pokud chcete koupit originální parfém M. Micallef online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém M. Micallef Black Ananda – EDP 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář