Parfém Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme – EDT 70 ml

  • Parfém Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme – EDT 70 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Niche parfémy),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme – EDT 70 ml

Amyris Homme je luxusní a přitažlivá pánská toaletní voda, bude dokonalým společníkem vašeho celého dne. Vhodná je především na nošení v teplých měsícícíh. V hlavě nalezneme rozmarýn a úžasnou mandarinku. V hřejivém srdci stojí v čele čokoláda, iris, káva, kokos a amyris. Základní tóny tvoří arganové dřevo a fazole tonka.Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

Složení parfému

Hlava

rozmarýn, mandarinka

Srdce

čokoláda, iris, káva, kokos, amyris

Základ

arganové dřevo, fazole tonka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme – EDT 70 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme – EDT 70 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme – EDT 70 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Maison Francis Kurkdjian. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Maison Francis Kurkdjian

Pokud chcete koupit originální parfém Maison Francis Kurkdjian online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme – EDT 70 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář