Parfém Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte – EDP 70 ml

  • Parfém Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte – EDP 70 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte – EDP 70 ml

Unisex parfémovaná voda Aqua Universalis Forte z dílny Maison Francis Kurkdjian byla na trh uvedena v roce 2011. Prakticky ihned se zařadila mezi oblíbené niche parfémy, které vyhledávají známé celebrity. Zásluhu na tom mají harmonicky sladěné kompozice, které postupně uvolňují tóny bergamotu a citrónu z oblasti Amalfi. Sdcem parfému je jasmín, růže a bílé květiny. Základ uzavírá pižmo a dřevité tóny. 
Zamilujte se do parfumářského řemesla i Vy.

Složení parfému

Hlava

bergamot, citrón z oblasti Amalfi

Srdce

jasmín, růže, bílé květiny

Základ

pižmo, dřevité tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte – EDP 70 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte – EDP 70 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte – EDP 70 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Maison Francis Kurkdjian. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Maison Francis Kurkdjian

Pokud chcete koupit originální parfém Maison Francis Kurkdjian online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte – EDP 70 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář