Parfém Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Forte – EDP 70 ml

  • Parfém Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Forte – EDP 70 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Forte – EDP 70 ml

Značka Francis Kurkdjian vytváří a uvádí na trh novou silnější verzi Aqua Vitae. Symbolizuje jakési setkání mezi vodou a sluncem. Tato unisexová vůně obsahuje bohatší, plnější květinové a citrusové tóny doplněné horkým kořením.
Hlavní roli patří Sicilské mandarince, kalábrijskému bergamotu, citrónu, cejlonské skořici, guatemalskému kardamonu a růžovému pepři.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Složení parfému

Hlava

sicilská mandarinka, bergamot, citrón, cejlonská skořice, guatemalský kardamon, růžový pepř

Srdce

ylang-ylang z Madagaskaru, pomerančový květ z Tuniska

Základ

santalové dřevo, haitský vetiver

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Forte – EDP 70 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Forte – EDP 70 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Forte – EDP 70 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Maison Francis Kurkdjian. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Maison Francis Kurkdjian

Pokud chcete koupit originální parfém Maison Francis Kurkdjian online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Forte – EDP 70 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář