Parfém Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – EDP 70 ml

  • Parfém Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – EDP 70 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – EDP 70 ml

Unisex parfémovaná voda Baccarat Rouge 540 byla vytvořena k příležitosti 250. výročí sklárny Baccarat. O výrobu se postaral sám Francis Kurkdjian. Inspiroval se sklárnou, která vyrábí rubínové krystaly přidáváním zlata do roztaveného skla. Následné zahřátí na 540°C dává rubínům sytě rudou barvu. 
Hlavou parfému Baccarat Rouge 540 od světové známé značky na poli niche parfémů, Maison Francis Kurkdjian, je jasmín a šafrán. Srdce postupně uvolní dřevité tóny ambrového dřeva. Základ upoutá vůní cedru a jedlové pryskyřice. 
Vůně jako stvořená pro vzácné příležitosti, to je Baccarat Rouge 540. Dává vyniknout vaší jedinečnosti, vašemu vkusu a eleganci. Oslňte tímto parfémem i Vy!
Uvedení parfému na trh bylo v roce 2015.
 

 

Složení parfému

Hlava

jasmín, šafrán

Srdce

ambrové dřevo

Základ

pryskyřice z jedle, cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – EDP 70 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – EDP 70 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – EDP 70 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Maison Francis Kurkdjian. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Maison Francis Kurkdjian

Pokud chcete koupit originální parfém Maison Francis Kurkdjian online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – EDP 70 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář