Parfém Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – parfémovaný extrakt 200 ml

  • Parfém Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – parfémovaný extrakt 200 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy.

O parfému Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – parfémovaný extrakt 200 ml

Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum od Maison Francis Kurkdjian je orientální květinová vůně pro ženy a muže. Parfumérem této vůně je Francis Kurkdjian. 
Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

hořké mandle, šafrán

Srdce

jasmín, cedr

Základ

pižmo, dřevité tóny, ambra

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – parfémovaný extrakt 200 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – parfémovaný extrakt 200 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – parfémovaný extrakt 200 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Maison Francis Kurkdjian. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Maison Francis Kurkdjian

Pokud chcete koupit originální parfém Maison Francis Kurkdjian online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – parfémovaný extrakt 200 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář