Parfém Maison Francis Kurkdjian Féminin Pluriel – EDP 70 ml

  • Parfém Maison Francis Kurkdjian Féminin Pluriel – EDP 70 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Maison Francis Kurkdjian Féminin Pluriel – EDP 70 ml

Parfém, který byl uveden na trh v roce 2014, namíchal Francis Kurkdjian, jeden z nejoslavovanějších parfumérů současnosti.
Vůně se skládá z klasického chypre základu, doplněného o vůni růží, fialek, jasmínu a kosatce.

Složení parfému

Hlava

fialka, florentinský kosatec

Srdce

egyptský jasmín

Základ

vetiver, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Maison Francis Kurkdjian Féminin Pluriel – EDP 70 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Maison Francis Kurkdjian Féminin Pluriel – EDP 70 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Maison Francis Kurkdjian Féminin Pluriel – EDP 70 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Maison Francis Kurkdjian. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Maison Francis Kurkdjian

Pokud chcete koupit originální parfém Maison Francis Kurkdjian online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Maison Francis Kurkdjian Féminin Pluriel – EDP 70 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář