Parfém Maison Francis Kurkdjian Gentle Fluidity Gold – EDP 70 ml

  • Parfém Maison Francis Kurkdjian Gentle Fluidity Gold – EDP 70 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Niche parfémy),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Maison Francis Kurkdjian Gentle Fluidity Gold – EDP 70 ml

Parfém, který byl uveden na trh v roce 2019, namíchal Francis Kurkdjian, jeden z nejoslavovanějších parfumérů současnosti.
Hlavní složkou parfému je vůně koriandru, pižma, kterou doplňuje smyslná vanilka a nasládlé tóny ambrového dřeva. 

Složení parfému

Hlava

vanilka, jantar, pižmo

Srdce

dřevité tóny, koriandr

Základ

jalovec, muškátový oříšek

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Maison Francis Kurkdjian Gentle Fluidity Gold – EDP 70 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Maison Francis Kurkdjian Gentle Fluidity Gold – EDP 70 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Maison Francis Kurkdjian Gentle Fluidity Gold – EDP 70 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Maison Francis Kurkdjian. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Maison Francis Kurkdjian

Pokud chcete koupit originální parfém Maison Francis Kurkdjian online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Maison Francis Kurkdjian Gentle Fluidity Gold – EDP 70 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář