Parfém Maison Francis Kurkdjian Gentle Fluidity Silver – EDP 70 ml

  • Parfém Maison Francis Kurkdjian Gentle Fluidity Silver – EDP 70 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Niche parfémy),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Maison Francis Kurkdjian Gentle Fluidity Silver – EDP 70 ml

Vůně splňuje požadavky nejen pro ni, ale i pro něj. Díky dominantním tónům muškátového oříšku a jantarového lesa se můžete přenést až do lesa samotného.
Značka Francis Kurkdjian uvedla vůni na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

jalovec, muškátový oříšek, koriandr, pižmo, jantar, dřevité tóny a vanilka

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Maison Francis Kurkdjian Gentle Fluidity Silver – EDP 70 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Maison Francis Kurkdjian Gentle Fluidity Silver – EDP 70 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Maison Francis Kurkdjian Gentle Fluidity Silver – EDP 70 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Maison Francis Kurkdjian. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Maison Francis Kurkdjian

Pokud chcete koupit originální parfém Maison Francis Kurkdjian online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Maison Francis Kurkdjian Gentle Fluidity Silver – EDP 70 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář