Parfém Maison Francis Kurkdjian Grand Soir – EDP 70 ml

  • Parfém Maison Francis Kurkdjian Grand Soir – EDP 70 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Maison Francis Kurkdjian Grand Soir – EDP 70 ml

Parfém, který byl uveden na trh v roce 2016, namíchal Francis Kurkdjian, jeden z nejoslavovanějších parfumérů současnosti, který se inspiroval magickou atmosférou noční Paříže.
Orientální parfém je určen pro ženy i muže.

Složení parfému

Hlava

labdanum

Srdce

benzoin

Základ

ambrarome, fazole tonka, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Maison Francis Kurkdjian Grand Soir – EDP 70 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Maison Francis Kurkdjian Grand Soir – EDP 70 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Maison Francis Kurkdjian Grand Soir – EDP 70 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Maison Francis Kurkdjian. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Maison Francis Kurkdjian

Pokud chcete koupit originální parfém Maison Francis Kurkdjian online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Maison Francis Kurkdjian Grand Soir – EDP 70 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář