Parfém Maison Francis Kurkdjian L`Homme À La Rose – EDP 70 ml

  • Parfém Maison Francis Kurkdjian L`Homme À La Rose – EDP 70 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Maison Francis Kurkdjian L`Homme À La Rose – EDP 70 ml

Růže v pánském parfému? Proč ne?! L’Homme À La Rose je květinově dřevitá vůně, kterou otevírají svěží zelené nóty spolu s grapefruitem a damašskou růží. Srdci dominuje aromatický dřevitý akord s podtónem májové růže, jehož smyslnost umocňuje dřevitě ambrový základ. L’Homme À la rose je svěží vůně s neobvyklou silou, která nese jasný Kurkdjianův rukopis.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

damašská růže, grapefruit, zelené poznámky

Srdce

dřevité poznámky, májová růže, šalvěj

Základ

ambrové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Maison Francis Kurkdjian L`Homme À La Rose – EDP 70 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Maison Francis Kurkdjian L`Homme À La Rose – EDP 70 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Maison Francis Kurkdjian L`Homme À La Rose – EDP 70 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Maison Francis Kurkdjian. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Maison Francis Kurkdjian

Pokud chcete koupit originální parfém Maison Francis Kurkdjian online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Maison Francis Kurkdjian L`Homme À La Rose – EDP 70 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář