Parfém Maison Francis Kurkdjian Petit Matin – EDP 200 ml

  • Parfém Maison Francis Kurkdjian Petit Matin – EDP 200 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Niche parfémy),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Maison Francis Kurkdjian Petit Matin – EDP 200 ml

Parfém, který byl uveden na trh v roce 2016, namíchal Francis Kurkdjian, jeden z nejoslavovanějších parfumérů současnosti.
Petit Matin je citrusově květinová vůně určená pro muže i ženy. Autor se při navržení vůně inspiroval časným ránem v Paříži.

Složení parfému

Hlava

citron, květ pomerančovníku, levandule, litsea cubeba

Srdce

hloh

Základ

ambroxan, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Maison Francis Kurkdjian Petit Matin – EDP 200 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Maison Francis Kurkdjian Petit Matin – EDP 200 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Maison Francis Kurkdjian Petit Matin – EDP 200 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Maison Francis Kurkdjian. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Maison Francis Kurkdjian

Pokud chcete koupit originální parfém Maison Francis Kurkdjian online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Maison Francis Kurkdjian Petit Matin – EDP 200 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář