Parfém Mancera Aoud Black Candy – EDP – TESTER 120 ml

  • Parfém Mancera Aoud Black Candy – EDP – TESTER 120 ml,
  • vůně unisex (Orientální – Sladká),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Mancera Aoud Black Candy – EDP – TESTER 120 ml

Aoud Black Candy značky Mancera je orientální vůně určená pro muže i ženy. Hlavu tvoří lékořice a máta. V srdci ucítíte ambru a růži. Základu dominují sladké tóny a bílé pižmo.
Nosem této vůně je Pierre Montale. Na trh byla uvedena v roce 2012.

Složení parfému

Hlava

lékořice, máta

Srdce

ambra, růže

Základ

sladké tóny, bílé pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Aoud Black Candy – EDP – TESTER 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Aoud Black Candy – EDP – TESTER 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Aoud Black Candy – EDP – TESTER 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Aoud Black Candy – EDP – TESTER 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář