Parfém Mancera Aoud Blue Notes – EDP – TESTER 120 ml

  • Parfém Mancera Aoud Blue Notes – EDP – TESTER 120 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Mancera Aoud Blue Notes – EDP – TESTER 120 ml

Parfémová voda Aoud Blue Notes značky Mancera je orientálně-sladká niché vůně, která je vhodná jak pro muže, tak pro ženy.
Tento unisex parfém byl vytvořen v roce 2015. 

Složení parfému

Hlava

zelené tóny, ovocné tóny, mandarinka, citron, bergamot

Srdce

pačuli, fialka, růže, orris root, ylang-ylang

Základ

madagaskarská vanilka, santalové dřevo, ambra, dřevo guaiac, kůže

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Aoud Blue Notes – EDP – TESTER 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Aoud Blue Notes – EDP – TESTER 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Aoud Blue Notes – EDP – TESTER 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Aoud Blue Notes – EDP – TESTER 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář