Parfém Mancera Aoud Café – EDP – TESTER 120 ml

  • Parfém Mancera Aoud Café – EDP – TESTER 120 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Mancera Aoud Café – EDP – TESTER 120 ml

Mancera Aoud Café představuje orientálně-vanilkovou vůni pro muže i ženy. Hlav je tvořena broskví, černým rybízem a bergamotem. Srdce se skládá z ambry, kávy a květinových tónů. V základu se rozvoní sladké a dřevité tóny společně s bílým pižmem.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

Složení parfému

Hlava

broskev, černý rybíz, bergamot

Srdce

ambra, květinové tóny, káva

Základ

bílé pižmo, sladké tóny, dřevité akordy

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Aoud Café – EDP – TESTER 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Aoud Café – EDP – TESTER 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Aoud Café – EDP – TESTER 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Aoud Café – EDP – TESTER 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář