Parfém Mancera Aoud Exclusif – EDP 120 ml

  • Parfém Mancera Aoud Exclusif – EDP 120 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Mancera Aoud Exclusif – EDP 120 ml

Aoud Exclusif je parfémovaná voda pro muže i ženy od značky Mancera. Díky svým originálním ingrediencím se vůně stává jedinečnou. Na začátku kompozice cítíme pepř, šafrán, kmín a labdanum, které nám to příjemně okoření. Květinové srdce otevírá růže, fialka a pačuli. V základu dominuje arganové dřevo a orientální tóny. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

pepř, šafrán, kmín, labdanum

Srdce

pačuli, fialka, růže

Základ

arganové dřevo, orientální tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Aoud Exclusif – EDP 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Aoud Exclusif – EDP 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Aoud Exclusif – EDP 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Aoud Exclusif – EDP 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář