Parfém Mancera Aoud Vanille – EDP – TESTER 120 ml

  • Parfém Mancera Aoud Vanille – EDP – TESTER 120 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Mancera Aoud Vanille – EDP – TESTER 120 ml

Aoud Vanille z kolekce Dark Desire představuje orientálně-vanilkovou vůni pro muže i ženy. Hlava je tvořena šafránem, černým pepřem, kardamomem a agarovým dřevem. V srdci ucítíte květinové tóny, v základu se rozvoní vanilka, guajakové a santalové dřevo.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Složení parfému

Hlava

agarové dřevo (oud), šafrán, černý pepř, kardamom

Srdce

květinové tóny

Základ

vanilka, guajakové dřevo, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Aoud Vanille – EDP – TESTER 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Aoud Vanille – EDP – TESTER 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Aoud Vanille – EDP – TESTER 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Aoud Vanille – EDP – TESTER 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář