Parfém Mancera Aoud Violet – EDP – TESTER 120 ml

  • Parfém Mancera Aoud Violet – EDP – TESTER 120 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Chyprová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Mancera Aoud Violet – EDP – TESTER 120 ml

Aoud Violet značky Mancera je chyprově-sladká vůně určená pro ženy. Hlava se skládá z bergamotu, směsi koření a zelených tónů. Srdce tvoří fialka, pačuli a agarwood. Základu dominuje vetiver, ambra a mech.
Nosem této vůně je Pierre Montale. Na trh byla uvedena v roce 2014.

Složení parfému

Hlava

bergamot, směs koření, zelené tóny

Srdce

fialka, pačuli, agarwood (oud)

Základ

vetiver, ambra, mech

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Aoud Violet – EDP – TESTER 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Aoud Violet – EDP – TESTER 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Aoud Violet – EDP – TESTER 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Aoud Violet – EDP – TESTER 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář