Parfém Mancera Black Gold – EDP – TESTER 120 ml

  • Parfém Mancera Black Gold – EDP – TESTER 120 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Juchtová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Mancera Black Gold – EDP – TESTER 120 ml

Black Gold představuje pánskou koženou vůni. Hlavu tvoří citrusy, agarové dřevo, levandule, skořice a muškátový oříšek. Srdce se skládá z jasmínu, fialky, růže, mořských tónů a pačuli. V základu se rozvoní vetiver, dřevité tóny, kůže, ambra a bílé pižmo.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

citrusy, agarové dřevo, levandule, skořice, muškátový oříšek

Srdce

jasmín, fialka, růže, mořské tóny, pačuli

Základ

vetiver, dřevité tóny, kůže, ambra, bílé pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Black Gold – EDP – TESTER 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Black Gold – EDP – TESTER 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Black Gold – EDP – TESTER 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Black Gold – EDP – TESTER 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář