Parfém Mancera Black Intensitive Aoud – EDP 120 ml

  • Parfém Mancera Black Intensitive Aoud – EDP 120 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Mancera Black Intensitive Aoud – EDP 120 ml

Black Intensitive Aoud je intenzivní parfémovaná voda pro muže i ženy. V jejíž kompozici nalezneme zajímavé ingredience. Začátek nám ukáže chilli paprička, hřebíček a sladká broskev. Srdce prozradí jasmín, šafrán, fialka, růže a sladký cukr. Santalové a arganové dřevo spolu s cedrem a gurjanským balzámem ukončí tuto dokonalou symfonii.Vůně byla uvedena na trh v roce 2008.

Složení parfému

Hlava

chilli paprička, hřebíček, broskev

Srdce

jasmín, šafrán, fialka, cukr, růže

Základ

santalové dřevo, cedr, gurjanský balzám, arganové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Black Intensitive Aoud – EDP 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Black Intensitive Aoud – EDP 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Black Intensitive Aoud – EDP 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Black Intensitive Aoud – EDP 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář