Parfém Mancera Black Line – EDP 120 ml

  • Parfém Mancera Black Line – EDP 120 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Mancera Black Line – EDP 120 ml

Orientálně-dřevitá vůně Black Line potěší i náročnější znalce parfémů, kteří si potrpí na výjimečné spojení vzácných a luxusních ingrediencí. V prvních vteřinách této lákavé vůně ucítíte výbuch pikantních tónů, které jsou v zápětí doprovázeny vůní kůže, jantaru, pačuli a růže. Dokonalý konec vám dopřeje čisté bílé pižmo s guajakovým a santalovým dřevem.Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

Složení parfému

Hlava

pikantní poznámky

Srdce

kůže, jantar, pačuli, růže

Základ

bílé pižmo, guajakové dřevo, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Black Line – EDP 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Black Line – EDP 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Black Line – EDP 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Black Line – EDP 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář