Parfém Mancera Black Prestigium – EDP – TESTER 120 ml

  • Parfém Mancera Black Prestigium – EDP – TESTER 120 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Juchtová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Mancera Black Prestigium – EDP – TESTER 120 ml

Mancera Black Prestigium představuje koženou vůni pro muže i ženy. Hlav je tvořena kombinací bergamotu, kořene kosatce a pačuli. Srdce se skládá z růže, fialky, dřevitých tónů a agarového dřeva. V základu se rozvoní ambra, kůže a bílé pižmo.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Složení parfému

Hlava

bergamot, kořen kosatce, pačuli

Srdce

růže, fialka, dřevité tóny, agarové dřevo

Základ

ambra, kůže, bílé pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Black Prestigium – EDP – TESTER 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Black Prestigium – EDP – TESTER 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Black Prestigium – EDP – TESTER 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Black Prestigium – EDP – TESTER 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář