Parfém Mancera Black Vanilla – EDP 120 ml

  • Parfém Mancera Black Vanilla – EDP 120 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Mancera Black Vanilla – EDP 120 ml

Návyková parfémovaná voda Black Vanilla je velice intenzivní a hodí se k jákékoli příležitosti. Ve svěží hlavě se projevuje broskev, kokos, černý rybíz a bergamot. Květinové srdce rozkvétá díky růži, fialce a jasmínu. A vanilka s pižmem vyzdvihují svou sílu v této dřevitě květinové směsi.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

broskev, kokos, černý rybíz, bergamot

Srdce

růže, jasmín, fialka

Základ

vanilka, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Black Vanilla – EDP 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Black Vanilla – EDP 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Black Vanilla – EDP 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Black Vanilla – EDP 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář