Parfém Mancera Choco Violet – EDP 120 ml

  • Parfém Mancera Choco Violet – EDP 120 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Mancera Choco Violet – EDP 120 ml

Sladká vůně Choco Violet je skvělá pro všechny příležitosti. Všichni si jí ihned oblíbí a již nebudou chtít jinou. Kompozice se skládá ze směsi s nejvyšší kvalitou vzácných a luxusních surovin z celého světa. V hlavě nalezneme pomeranč, lískový oříšek a bergamot. Srdce voní po fialkách a čokoládě. Pižmo a vanilka se starají o jiskřivý konec. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

Složení parfému

Hlava

pomeranč, lískový oříšek, bergamot

Srdce

fialka, čokoláda

Základ

pižmo, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Choco Violet – EDP 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Choco Violet – EDP 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Choco Violet – EDP 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Choco Violet – EDP 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář