Parfém Mancera Coco Vanille – EDP – TESTER 120 ml

  • Parfém Mancera Coco Vanille – EDP – TESTER 120 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Mancera Coco Vanille – EDP – TESTER 120 ml

Coco Vanille z kolekce Christmas je orientálně-vanilková vůně určená pro ženy. Hlava je tvořena kokosem a broskeví. Květinové srdce se skládá z květiny tiare, ylang-ylang a jasmínu. V základu ucítíte kombinaci madagaskarské vanilky, pižma a dřevitých tónů.
Nosem této vůně je Pierre Montale. Na trh byla uvedena v roce 2016.

Složení parfému

Hlava

kokos, broskev

Srdce

jasmín, ylang-ylang, tiare

Základ

pižmo, dřevité tóny, madagaskarská vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Coco Vanille – EDP – TESTER 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Coco Vanille – EDP – TESTER 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Coco Vanille – EDP – TESTER 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Coco Vanille – EDP – TESTER 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář