Parfém Mancera Crazy For Oud – EDP 120 ml

  • Parfém Mancera Crazy For Oud – EDP 120 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Niche parfémy),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Mancera Crazy For Oud – EDP 120 ml

Vůně Crazy For Oud, která je absolutně božská, má v hlavě neobyčejný bergamot, oud a kůži. Srdeční část kompozice prosycuje pačuli, tiramisu, fialka, magnólie a růže. Základ nabízí tóny pižma, oakmossu, jantaru, vanilky a dřeva.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

bergamot, oud, kůže

Srdce

pačuli, tiramisu, fialka, magnólie, růže

Základ

pižmo, oakmoss, jantar, vanilka, dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Crazy For Oud – EDP 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Crazy For Oud – EDP 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Crazy For Oud – EDP 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Crazy For Oud – EDP 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář