Parfém Mancera Deep Forest – EDP 120 ml

  • Parfém Mancera Deep Forest – EDP 120 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Mancera Deep Forest – EDP 120 ml

Když procházíte lesem, cítíte přítomnost jeho duše? Deep Forest je jasná, dřevitá vůně, která vyzařuje zelenou vůni lesních stromů. Květinový, jantarový a zemitý oud, který vibruje tóny santalového dřeva, kůže a vanilky. Jen se navoníte, tak se budete cítit uvolněně jako v zeleném lese.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

bergamot, pomeranč, kadidlo, kůže, arganové dřevo, hřebíček

Srdce

růže, pomerančový květ, pačuli, fialka

Základ

pižmo, dřevo, vetiver, vanilka, jantar

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Deep Forest – EDP 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Deep Forest – EDP 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Deep Forest – EDP 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Deep Forest – EDP 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář