Parfém Mancera Gold Aoud – EDP – TESTER 120 ml

  • Parfém Mancera Gold Aoud – EDP – TESTER 120 ml,
  • vůně unisex (Citrusová – Svěží),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Mancera Gold Aoud – EDP – TESTER 120 ml

Mancera Gold Aoud je luxusní, hypnotická a opojná orientální unisex kompozice s dřevitými a pižmovými tóny. Podává originální a velmi evropskou interpretaci klasické pro orientální parfumerie oudové vůně. Oud je přítomen pouze v horních tónech složení a poté pomocí zcela odlišných ingrediencí vytvoří zkušení parfuméři jemný a velmi krásný oudový zvuk vůně, jejíž název obsahuje tajný význam jejího bohatství (zlato) a nádhery (oud).

Složení parfému

Hlava

citrusy, černý pepř, šafrán, nepálský oud

Srdce

bulharská růže, jasmín, listy pačuli

Základ

dřevité tóny, kůže, ambra, vanilkové lusky, bílé pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Gold Aoud – EDP – TESTER 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Gold Aoud – EDP – TESTER 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Gold Aoud – EDP – TESTER 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Gold Aoud – EDP – TESTER 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář