Parfém Mancera Gold Intensitive Aoud – EDP – TESTER 120 ml

  • Parfém Mancera Gold Intensitive Aoud – EDP – TESTER 120 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Mancera Gold Intensitive Aoud – EDP – TESTER 120 ml

Gold Intensitive Aoud představuje orientálně-květinovou vůni pro muže i ženy. Hlava je tvořena citronem a vodními tóny. Srdce se skládá z růže, pelargonie, kosatce, týkového a guajakového dřeva. V základu se rozvoní šedá ambra, bílé pižmo a vzácné dřeviny.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2008.

Složení parfému

Hlava

citron, vodní akordy

Srdce

růže, pelargonie, kosatec, týkové dřevo, guajakové dřevo

Základ

vzácné dřeviny, šedá ambra, bílé pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Gold Intensitive Aoud – EDP – TESTER 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Gold Intensitive Aoud – EDP – TESTER 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Gold Intensitive Aoud – EDP – TESTER 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Gold Intensitive Aoud – EDP – TESTER 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář