Parfém Mancera Jardin Exclusif – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem

  • Parfém Mancera Jardin Exclusif – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem,
  • vůně unisex (Květinová – Sladká),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Mancera Jardin Exclusif – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem

Mancera Jardin Exclusif je ovocná vůně vhodná pro muže i ženy. Tato nádherně lehká vůně, ideální pro běžné nošení, se otevírá s  tóny pikantního citronu, zeleného jablka, bergamotu a broskve. Náznak karamelu dodává labužnický podtón. Střední tóny ambry, růže, jasmínu a fialky dodávají silný květinový akord. Sladkost je vyvážena základními tóny vanilky, pižma a santalového dřeva. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

ovoce, sladkosti

Srdce

jasmín, růže, fialka, pravá ambra

Základ

bílé pižmo, santalové dřevo, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Jardin Exclusif – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Jardin Exclusif – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Jardin Exclusif – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Jardin Exclusif – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář