Parfém Mancera Musky Garden – EDP 120 ml

  • Parfém Mancera Musky Garden – EDP 120 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Mancera Musky Garden – EDP 120 ml

Mancera Musky Garden je pižmová vůně pro ženy. Tato sofistikovaná parfémovaná voda má sladkou, ovocnou a květinovou vůni, které je neodolatelná. Jedná se o nádhernou parfémovanou vodu pro každou sezónu a příležitost. Jemná vůně Mancera Musky Garden začíná sladko-kyselou, ovocnou směsí tónů brusinek, broskví a citrusů. V srdci se skrývá květinová kytice z růží, kosatce a jasmínu i pačuli. Základ vůně má také ovocnou svěžest malin a ostružin, stejně jako hlubokou vůni jantaru a pižma.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

brusinka, broskev, citrusy

Srdce

růže, kosatec, jasmín, pačuli

Základ

malina, ostružina, jantar, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Musky Garden – EDP 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Musky Garden – EDP 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Musky Garden – EDP 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Musky Garden – EDP 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář