Parfém Mancera Pearl – EDP 120 ml

  • Parfém Mancera Pearl – EDP 120 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Mancera Pearl – EDP 120 ml

Parfémová voda pro ženy Pearl značky Mancera je květinová niché vůně, která si vás podmaní. V úvodu se ukrývá zelené jablko, broskev, bergamot, fík – srdce je zcela květinové a v závěru se rozvoní bílé pižmo s ambergris.
Na trh byla uvedena v roce 2016.

Složení parfému

Hlava

zelené jablko, broskev, bergamot, fík

Srdce

růže, fialka, egyptský jasmín

Základ

ambergris, bílé pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Pearl – EDP 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Pearl – EDP 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Pearl – EDP 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Pearl – EDP 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář