Parfém Mancera Pink Roses – EDP 120 ml

  • Parfém Mancera Pink Roses – EDP 120 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Mancera Pink Roses – EDP 120 ml

Pink Roses je smyslná vůně pro ženy, které chtějí zapůsobit. Růžová je jemná jako růže, která se ráno otevře. Tato vůně ztělesňuje maximální ženskost. Kompozici otevírá bergamot, mandarinka, zelené tóny a olej z růže. Ve středu ucítíme fialky, hrušky, pačuli a ruže. Tuto slastnou vůni nám uzavírá pižmo a ambra.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

bergamot, mandarinka, zelené tóny, olej z růže

Srdce

růže, fialka, hruška, pačuli

Základ

pižmo, ambra

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Pink Roses – EDP 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Pink Roses – EDP 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Pink Roses – EDP 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Pink Roses – EDP 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář