Parfém Mancera Precious Oud – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem

  • Parfém Mancera Precious Oud – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem,
  • vůně unisex (Citrusová – Svěží),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Mancera Precious Oud – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem

Pokud hledáte vůni pro zvláštní příležitosti, která je odlišná a odvážná, vyzkoušejte Mancera Precious Oud. Tato unisex vůně má vzrušující orientální atmosféru, která je prostě krásná. Odvážně se otevírá vrchními tóny kůže, oudu, bergamotu a whisky. Střední tóny tiramisu, fialek, růže, magnólie a listu pačuli vás ihned zaujmou. Plynule přichází do popředí se základními tóny dubového mechu, jantaru, vanilky, cedru a santalového dřeva. 

Složení parfému

Hlava

bergamot, oud, kůže, whisky

Srdce

růže, magnólie, fialka, tiramisu, pačuli

Základ

oakmoss, jantar, cedrové dřevo, samtalové dřevo, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Precious Oud – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Precious Oud – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Precious Oud – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Precious Oud – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář