Parfém Mancera Roseaoud & Musc – EDP 120 ml

  • Parfém Mancera Roseaoud & Musc – EDP 120 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Mancera Roseaoud & Musc – EDP 120 ml

Mancera Roseaoud & Musc je nápadná směs květinových a dřevitých akordů. Tato vůně, která byla představena v roce 2011, je bohatá a dynamická a úžasně se hodí jak pro ženy, tak pro muže. Otevírá se dramatickým výbuchem koření, ale brzy se usadí v srdci jasmínu, růže a šafránu. Vůni uzavírá bohatá, teplá směs pižma, santalového dřeva a oudu. 

Složení parfému

Hlava

koření

Srdce

růže, jasmín, šafrán

Základ

pižmo, santalové dřevo, oud

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Roseaoud & Musc – EDP 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Roseaoud & Musc – EDP 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Roseaoud & Musc – EDP 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Roseaoud & Musc – EDP 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář