Parfém Mancera Roses Jasmine – EDP 120 ml

  • Parfém Mancera Roses Jasmine – EDP 120 ml,
  • vůně unisex (Květinová – Svěží),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Mancera Roses Jasmine – EDP 120 ml

Pierre Mancera představuje Roses Jasmine, která vás udeří nejprve s tóny mandarinky, hrušky, citrusů z Kalábrie a poté se k vám vkradne s jasmínem, francouzskou růží, pomerančovým květem a listy pačuli se základními tóny cedrového dřeva, dubového mechu, bílého pižma, který s vámi přetrvává celý den s chypre květinovou vůní.Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, hruška, citrusy z Kalábrie

Srdce

jasmín, francouzská růže, pomerančový květ, listy pačuli

Základ

cedrové dřevo, dubový mech, bílé pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Roses Jasmine – EDP 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Roses Jasmine – EDP 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Roses Jasmine – EDP 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Roses Jasmine – EDP 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář