Parfém Mancera So Blue – EDP – TESTER 120 ml

  • Parfém Mancera So Blue – EDP – TESTER 120 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Mancera So Blue – EDP – TESTER 120 ml

So Blue značky Mancera je orientálně-květinová vůně určená pro muže i ženy. Hlavu tvoří citron, mandarinka, bergamot, ovocné akordy a černý pepř. V srdci ucítíte pačuli, fialku, růži a mořské tóny. Základu dominuje ambra, dubový mech, pižmo, santalové dřevo a sladká vanilka.
Nosem této vůně je Pierre Montale. Na trh byla uvedena v roce 2015.

Složení parfému

Hlava

citron, mandarinka, bergamot, ovocné tóny, pepř

Srdce

růže, fialka, mořské kóny, pačuli

Základ

ambra, dubový mech, pižmo, vanilka, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera So Blue – EDP – TESTER 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera So Blue – EDP – TESTER 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera So Blue – EDP – TESTER 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera So Blue – EDP – TESTER 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář