Parfém Mancera Soleil D`Italie – EDP 120 ml

  • Parfém Mancera Soleil D`Italie – EDP 120 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Mancera Soleil D`Italie – EDP 120 ml

„Slunce Itálie“ – název luxusní vůně je doslovně přeložena tímto způsobem. Stojí za zmínku, že je plně v souladu s kompozicí. Jeden postřik a cestujete sluncem zalitou Itálií a sledujete krásu citrusových plodů. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

citrusové plody, růžový pepř, kardamon

Srdce

vodní tóny, růže, listy pačuli

Základ

vetiver, cedrové dřevo, šedá ambra, bílé pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Soleil D`Italie – EDP 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Soleil D`Italie – EDP 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Soleil D`Italie – EDP 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Soleil D`Italie – EDP 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář