Parfém Mancera Vanille Exclusive – EDP 120 ml

  • Parfém Mancera Vanille Exclusive – EDP 120 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Mancera Vanille Exclusive – EDP 120 ml

Vanille Exclusive je parfémovaná voda pro muže i ženy od značky Mancera. Unikátní kompozici otevírá vonokvětka, broskev, hnědý cukr a šlehačka. Za středními tóny stojí fialka, jasmín a tuberóza. Skvěle to ukončí vanilka, jantar, pižmo a dřevité tóny, které tomu dodají tu správnou tečku.Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

vonokvětka, broskev, hnědý cukr, šlehačka

Srdce

fialka, jasmín, tuberóza

Základ

vanilka, jantar, pižmo, dřevité poznámky

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Vanille Exclusive – EDP 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Vanille Exclusive – EDP 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Vanille Exclusive – EDP 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Vanille Exclusive – EDP 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář