Parfém Mancera Wild Cherry – EDP – TESTER 120 ml

  • Parfém Mancera Wild Cherry – EDP – TESTER 120 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Mancera Wild Cherry – EDP – TESTER 120 ml

Mancera Wild Cherry je lákavá směs ovocných a květinových akordů. Tato vůně, představená v roce 2016, je silná a elegantní, ideální pro ženu, která chce dlouhotrvající a svůdnou vůni, která není ani příliš jemná, ani příliš těžká.

Složení parfému

Hlava

citron, třešně, bergamot

Srdce

pačuli, otočník, orris, jasmín

Základ

bílé pižmo, madagaskarská vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Wild Cherry – EDP – TESTER 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Wild Cherry – EDP – TESTER 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Wild Cherry – EDP – TESTER 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Wild Cherry – EDP – TESTER 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář