Parfém Mancera Wild Leather – EDP 120 ml

  • Parfém Mancera Wild Leather – EDP 120 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Mancera Wild Leather – EDP 120 ml

Parfémová voda Wild Leather od značky Mancera je vhodná pro muže i pro ženy. Tato unisexová niché vůně se otevírá tóny sicilského bergamotu – srdce tvoří pačuli, fialka, bulharská růže a v závěru se rozvoní bílé pižmo, dřevo guaiac, kůže, lišejník a ambra. 
Na trh byla uvedena v roce 2014.

Složení parfému

Hlava

sicilský bergamot

Srdce

pačuli, fialka, bulharská růže

Základ

bílé pižmo, dřevo guaiac, kůže, lišejník, ambra

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mancera Wild Leather – EDP 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mancera Wild Leather – EDP 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mancera Wild Leather – EDP 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mancera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mancera

Pokud chcete koupit originální parfém Mancera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mancera Wild Leather – EDP 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář