Parfém Memo Inlé – EDP 75 ml

  • Parfém Memo Inlé – EDP 75 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Memo Inlé – EDP 75 ml

Kolekce Memo Paris je inspirovaná vzdálenými cestami. Parfémy vytvořil Aliénor Massenet a připomíná jezero Inlé. Tato květinová vůně je nejen pro všechny sebevědomé ženy. Vhodná na běžné nošení i na speciální příležitosti.  
Vůně byla uvedena na trh v roce 2007.

Složení parfému

Hlava

máta, bergamot, pelyněk

Srdce

koření, jasmín, vonokvětka, mate

Základ

kosatec, pižmo, cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Memo Inlé – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Memo Inlé – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Memo Inlé – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Memo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Memo

Pokud chcete koupit originální parfém Memo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Memo Inlé – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář