Parfém Memo Irish Leather – EDP 75 ml

  • Parfém Memo Irish Leather – EDP 75 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Memo Irish Leather – EDP 75 ml

Parfém Irish Leather od francouzské značky Memo je pro ženy i muže. Parfemářem této vůně byla Alienor Massenet. Vytovřil svěží kořenitou vůni s nádechem kůže.
Vůně byla uvedna na trh v roce 2013.

Složení parfému

Hlava

jalovcové bobule, ambra, kůže, tonka fazole

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Memo Irish Leather – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Memo Irish Leather – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Memo Irish Leather – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Memo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Memo

Pokud chcete koupit originální parfém Memo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Memo Irish Leather – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář