Parfém Memo Italian Leather – EDP 75 ml

  • Parfém Memo Italian Leather – EDP 75 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Memo Italian Leather – EDP 75 ml

Parfém Italian Leather je originální kožený parfém pro muže i ženy. Stejně jako u ostastních parfémů značky Memo byla parfemářem této vůně Alienor Massenet.
Na trh byla uvedena v roce 2013.

Složení parfému

Hlava

rajčatové listy, vanilka, kůže

Srdce

labdanum, šalvěj muškátová, galbanum, rajčatové listy, kořen kosatce

Základ

vanilka, santalové dřevo, tolu balzám, opoponax, myrha, benzoin, kůže, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Memo Italian Leather – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Memo Italian Leather – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Memo Italian Leather – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Memo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Memo

Pokud chcete koupit originální parfém Memo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Memo Italian Leather – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář